2019 Ekim PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus, bu ay sağlam oyunlarla karşımıza geliyor.

2019 Ekim PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

PlayStation tarafından PlayStation Plus üyeleri için bu ay ücretsiz olan oyunlar açıklandı. PlayStation, Plus sistemiyle beraber her ay PS4 için 2 tane oyunu ücretsiz olarak Plus abonelerine ulaştırıyor. Hatırlayacağınız üzere Eylül ayında Batman Arkham Knight ve Darksiders III oyunları verilmişti. Bu ay yani 2019 Ekim ayı içinse The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 ücretsiz olarak Plus üyelerine sunulacak.

PlayStation oyun konsolunun özel başyapıtlarından olan oyun The Last of Us, 2013 yılında PS3 için çıkış yapmıştı. 2014 Temmuz ayında ise PS4 için özel olarak çıkarıldı ve Türkçe altyazı desteğiyle geldi. Joel ve Ellie adlı iki kişinin hikayesine eşlik edeceğimiz oyunda, oldukça fazla gergin ve heyecan verici aksiyon anlar şahit olacağız. Sizin amacınız ise oyunda olan yaratıkları öldürerek ya da yaratıklardan kaçarak hayatta kalmanız. Oyunun devamı niteliğinde 2. Oyunu geliyor, The Last of Us Part II adıyla çıkış yapacak olan oyun, 20 Şubat 2020 tarihinde Türkçe dublaj olarak oyuncularla buluşacak.

MLB The Show 19, SIE San Diego Studio tarafından geliştirilip piyasaya sunulan bir beysbol simülasyonu oyunu. Oyun, PS4’e özel olarak çıkışını yaptı ve Ekim ayı içinde Plus abonelerine ücretsiz verilecek.

1 Ekim’de Plus abonelerine ücretsiz verilmeye başlanan oyunları, 1 Ekim – 4 Kasım 2019 tarihleri arasında Plus abonesi iseniz kütüphanenize ücretsiz ekleyip oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Batman: Arkham Knight ve Darksiders 3 oyunlarının dün itibarıyla ücretsiz ulaşımı sona erdiğini sizlere hatırlatalım.