2019 Ekim’in En Çok Beklenilen Oyunları!

Bu ay güzel oyunlar bizi bekliyor.

2019 Ekim’in En Çok Beklenilen Oyunları!

2019 Ekim’in En Çok Beklenilen Oyunları!

2019 yaz ayı oyuncular için biraz kurak geçti, geçen günlerin ardından 2019 Ekim ayına girdik ve bu ayda birden çok güzel oyun oyun piyasasına giriş yapacak. Bu ayda çıkacak oyunların ön siparişi devam ederken bir taraftan biz de bu ayda çıkış yapacak en çok beklenilen oyunları sizler için listeledik. Bakalım bu ay hangi oyunlar çıkacak.

Neredeyse her gün farklı oyunlar lansman ediliyor, oyun sektörü her gün git gide gelişiyor. Her gün yeni bir oyun, oyun piyasasına eklenirken biz GamerTurkey oyun haber medyası olarak bu ayın beklenilen oyunlarını topladık ve sizlerle paylaşıyoruz.

1 – Destiny 2

İlk oyunuyla oyun dünyasında yerini bulan Destiny serisi, bu oyunla beraber daha çok oyuncu kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Destiny, 2017’de lansmana çıkmıştı ve şimdi ise Steam’da oynaması ücretsiz. Destiny’in yapımcısı Activision, bu sefer Destiny 2’nin ek paketi Showkeep’le beraber karşımıza çıkacak. Oyun, ek paketle beraber ekstra zengin içerikle oyuncuları tatmin etmeye geliyor.

2 – Fabulous – New York to LA

PC için yayınlanan Fabulous – New York to LA, 1 Ekim itibarıyla Steam’de yerini almış durumda. Oyun 8 Ekim’e kadar mağazada indirimde. Oyun %25 indirimle beraber 16.50 gibi makul bir fiyata sahip ve oyuncuları bekliyor. Ve son olarak oyunda Türkçe dahil 17 farklı dil desteğinin de mevcut olduğunu sizlere duyuralım.

3 – Indivisible

Şu an konsol ve PC platformları için ön siparişe çıkan oyun, 8 Ekim’de lasmana çıkacak. Normalde 115,00 TL fiyatına sahip olan yapım ön sipariş neticesiyle %10 indirimle beraber 103,50 TL fiyatla Steam’da satışta. Oyunun demo sürümünün de Steam üzerinde şu an ücretsiz oynanabildiğini sizlere duyuralım.

4 – WWE 2K20

Öncelikle bu oyunun fiyatı diğerlerine göre oldukça yüksek olduğunu söyleyelim. Tek ve çok oyunculu modlarla beraber ringte rakibimize karşı dövüşeceğiz. Oyun, dövüşseverlere gerçekçi bir dövüş deneyimi yaşatmaya geliyor. Oyun 22 Ekim’de lansmana çıkacak.

5 – Monkey King: Hero Is Back

Monkey King: Hero Is Back yapımcısı Oasis Games, yeni güzel oyunlar çıkarmaya devam ediyor. 17 Ekim 2019’da oyuncularla buluşacak olan yapımda, gece gündüz döngüsü içerisinde düşmanlarla mücadele edeceğiz ve fantastik bir oynanış deneyimi tadacağız. Şu an oyunun ön sipariş fiyatı 92,50 TL.

6 – Grid

Bu ayın da en çok beklenilen oyunlardan biri de Grid, gerçekçi yarış deneyimi isteyen oyuncuların sevdiği bir araba oyunu serisi. Grid, 11 Ekim 2019 tarihi itibarıyla oyun piyasasında yerini alacak. Şu an ön siparişte satışta olan oyunun fiyatı 92.50 olarak belirlendi.