Acele Edin: The Bridge Ücretsiz!

Epic Games Store'un bu haftadaki ücretsiz oyunu The Bridge oldu.

Acele Edin: The Bridge Ücretsiz!

Her hafta ücretsiz verdiği oyunlarla beraber büyük bir ilgi ve kitle toplayan Epic Games Store, bu hafta The Bridge isimli oyunu hediye ediyor. Bu oyunu Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Acele Etmenizde Fayda Var

Oyun bu hafta ücretsiz dediğimize bakmayın, oyunu sadece 30 Ocak 2020 19.00 tarihine kadar kütüphanenize Epic Games Store üzerinden ücretsiz ekleyebilirsiniz. O tarihten sonra oyunun ücretli olacağını sizlere duyuralım.

Oyunun kütüphanenize ücretsiz olarak eklemek için öncelikle hesabınız yoksa bir hesap oluşturmanız gerekiyor daha sonrasındaysa size vereceğimiz bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıp AL tuşuna basmanız gerekiyor. Bunun ardından oyun ücretsiz olarak kütüphanenize eklenmiş olacak. Kütüphanenize ekledikten sonra dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar :)

The Bridge Epic Game Store Sayfası

Sudoku Arayanlara Tavsiyemizdir

Sudokudan sıkılan yeni bir heyecan arayan zeka oyunu severler için yeni bir soluk The Bridge oyunu. Görsel yanılgılar ve eksen kaymaları ile The Bridge gerçekten tasarım ve sunum başarısı. Oyunda öyle bir seviyeye varıyorsunuz ki düşünmeden bir adım atmıyorsunuz. The Bridge iyi bir beyin jimnastiği yapma imkanı sunuyor size.

Şunu da eklemeden geçmeyelim, oyun içinde çok fazla diyalog olmamasına rağmen oyunun Türkçe diline sahip olması Türk oyuncularını sevindirecek özellik. Türk dil sayesinde Türk oyuncuları daha zevk alarak oynayacakları kesin. Yapımcılara buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz. 

Oyun sadece PC platformda mevcut, PS4 ve Xbox One platformlarında veya Nintendo Switch platformunda mevcut değil.