All-Star'ın Tüm Detayları

Bu yıl gerçekleşen olan dünya geneli League of Legends etkinliği All-Star'ın bütün detayları belli oldu.

All-Star'ın Tüm Detayları

Riot Games'in 5 ve 7 Aralık 2019 tarihleri arası yapmayı düşündüğü All-Star 2019'un tüm detayları açıklandı, etkinliğe bu yıl Taktik Savaşları'nın da eklendiğini söyleyelim.

Uluslararası turnuva olan Worlds Ekim'in başında başlayacak ve etkinlik bir süre devam edecek. Riot Games'in hazırladığı organizasyonda birçok takım dünyanın en iyisi olmak için birbirileriyle yarışacak. Etkinliğin bu sene daha çok ses getirmesi için organizasyon yeri Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşecek. İşte Riot Games yapılacak olan bu büyük etkinliğin tüm detaylarını bizlerle paylaştı.

Organizasyonun detayları:

  • URF
  • 1 v 1 turnuvası
  • 5 v 5 Sihirdar Vadisi mücadelesi
  • Eğlence mücadeleleri
  • Tandem Mod (Bir oyuncu klavyeyi diğer fareyi yönetir.)
  • Taktik Savaşları mücadelesi

Açıklamalara göre bu sene ekstradan LOL'e yeni gelen oyun modu olan Taktik Savaşları'nı da bu büyük etkinliğe ekledi. 5 - 7 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılması planan organizasyonun temel amacı Worlds 2019'un ve yorucu sürecin ardından hem oyuncuların hem de izleyicilerin rahatlamaları yönünde. 

Bildiğiniz üzere geçen sene All-Star 2018 etkinliğine ülkemizden katılım sağlanmış, Dumbledoge ve Kfceatbox bizi orada temsil etmek üzere oraya gitmişti.

Peki Riot Games, bu etkinlikle insanların beklentisi karşılayabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.