Orta Koridor Oyuncusu Eren'in Son Durumu

Doğuş Üniversitesi Aurora'nın orta koridor oyuncusu Eren, takımının kadrosundan ayrıldı.

Orta Koridor Oyuncusu Eren'in Son Durumu

Ligimizde Doğuş Üniversitesi Aurora'da orta koridor rolünü üstlenen Eren, takımınından ayrıldığını ve önümüzdeki mevsim için takımlardan gelecek yeni teklifleri beklediğini açıkladı.

Doğuş Üniversitesi Aurora ligimizin orta seviyesinin üstünde oynayan bir takım, hem çaylak hem de üst düzey oyun bilgisine sahip olan oyuncuları kadrosunda oynatan bir takım. Bildiğiniz üzere Doğuş Üniversitesi Aurora, Beşiktaş Esports'u 3 - 2 Çeyrek Final'de yenerek Yarı Final'e yükselmişti ve Royal Youth karşısında elenmişti. Doğuş Üniversitesi Aurora'nın bu başarısı ve Yarı Final'e yükselmesinin arkasındaki bir etken de orta koridor oyuncusu Eren, çünkü hem takım oyunculuğuyla hem de bireysel oyunculuğuyla takımına oldukça katkı sağlıyordu Eren.

Eren, kariyerinde birçok farklı takımda oynamış ve güzel başarılara imza atmıştı. Daha önceleri Majestic Lions, eSuba, Raging Turtles Alpha, Elektronik Generation, eXtatus, Enclave Gaming, Lancraft ve x6tence gibi birçok takım oynayan profesyonel oyuncu en son olarak ligimizin takımı Doğuş Üniversitesi Aurora'da forma giymişti. Vietnam doğumlu oyuncu, şimdi ise bulunduğu takımdan yani Doğuş Üniversitesi Aurora'dan ayrıldığını ve takımlardan gelecek teklifleri beklediğini söyledi.  

Eren, oldukça iyi oynayan ve takım oyununa önem veren bir oyuncu. İlerideki dönemlerde ligimizde hala oynayacak mı ve hangi takımın formasını giyecek? Hep beraber göreceğiz.