Dying Light 2'in Harita Büyüklüğü Ne Kadar?

Dying Light 2'nin harita büyüklüğü ilk oyuna göre ne kadar olacak? Detayların hepsi makalemizde.

Dying Light 2'in Harita Büyüklüğü Ne Kadar?

Dying Light'ın geliştirici firması Techland, daha önceleri bize sürprizi vermişti. Zombi - korku temalı oyun olan Dying Light 1'in ikinci oyunu çıkacağını bizlere duyurmuştu. Ve son gelişmelerle beraber de Dying Light'ın ilk oyununa Türkçe dil desteği getirerekTürk oyuncuları oldukça mutlu etmişti. Böyle olunca gözler yeni çıkacak olan Dying Lighy 2'ye çevrilmiş durumdaydı. Fakat o konuda, henüz bir gelişme yok.

Zombilere karşı mücadele vereceğimiz oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise 2020 olarak gösteriliyor. Gamescom 2019'da Dying Light 2'nin de yer aldığını belirtelim.

PC Games N'den öğrendiğimiz haberlere göre 2020'de çıkması planlanan Dying Light 2'nin harita boyutu ilk oyuna oranla 4 kat daha büyük olacakmış. Oyunda, size seçimler sunulacak; sizin yaptığınız seçimlere göre oyununuz şekillenecek ve yeni yollar keşfedeceksiniz.

Haberlere ve videolara bakılırsa Dying Light'ın ikinci oyunu ilk oyuna göre daha zengin içerik, daha büyük harita, daha iyi hikaye sunumu, daha iyi açık dünya ve grafik olarak daha iyi karşımıza geleceğini söyleyebiliriz.