Far Cry New Dawn İçin Türkçe Yama Yayınlandı

OyunÇeviri'nin üstlendiği Far Cry New Dawn çevirisi sonunda Türk oyuncular için ücretsiz yayınlandı.

Far Cry New Dawn İçin Türkçe Yama Yayınlandı

Ubisoft'un 15 Şubat 2019'da yayınladığı Far Cry 5'in DLC'si gibi gözüken fakat apayrı bir oyun olan Far Cry New Dawn için Türkçe çeviri sonunda yayınlandı.

Far Cry New Dawn İçin Türkçe Yama Çıktı!

Far Cry New Dawn 15 Şubat 2019'da piyasaya sürüldü, Far Cry 5'ten farklı bir hikaye barındıran oyun nükleer patlamadan 17 yıl sonra geçiyor. Fakat oyun ana oyun gibi pek sevilmedi çünkü orijinal için istenilen fiyat oyunun oynanış süresine göre oldukça fazlaydı ve Far Cry 5 haritasının silahlarının değiştirilmiş hali olarak gelmişti önümüze. Fakat yine de OyunÇeviri oyunun Türkçe çevirisi için kolları sıvadı, yaklaşık 10 Nisan 2019 tarihinde başlayan çeviri 3 ay sonrasında bitti. Üstelik çeviriyi de ücretsiz paylaştıklarını da söyleyelim.

Çeviri OyunÇeviri'nin dediğine göre oyunun Steam sürümüyle beraber çalışıyor, korsanda denenmedi. Eğer yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürümüne dönebilirsiniz. Oyun içinde kullanılan grafikler, kalıplar dışındaki metinler Türkçe’ye çevirilmiş.

Türk oyuncularının sevdiği COD Modern Warfare 3'ü de Türkçe dublajlayan OyunÇeviri, bir oyunu daha Türk oyuncularının hikayeyi anlaması için Türkçeleştirdi. OyunÇeviri ekibine hem çeviriyi yaptıkları için hem de ücretsiz paylaştıkları için teşekkür ediyoruz.

Far Cry New Dawn Türkçe çevirisini indirmek için buraya, oyunun yama sitesine ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.