FIFA 20'de Yıldız Oyuncuların Güçleri Belli Oldu!

Oyuncuların güçlerinin belirlendiği bir dizi testten kesitler yayınlandı.

FIFA 20'de Yıldız Oyuncuların Güçleri Belli Oldu!

Oyuncuların gönlünde her zaman taht kurmayı başaran en çok oynanan ve en popüler futbol oyunu olan FIFA, büyük heyecanla beklenen FIFA 20 için resmi hesaplarından öyle bir video yayınladı ki heyecanımızı kat kat arttırdı. Büyük heyecan uyandıran videoda oyuncular bir dizi teste giriyor. Bu testlerde sergiledikleri performanslara göre belirli konularda  puan alıyorlar. Alınan bu puanlar oyundaki hem genel güçlerini hem de belirli dallardaki güçlerini gösteriyor.EA Sports, paylaştığı video ile hem beklentilerimizi yükseltti hem de içimizde büyük heyecan uyandırmayı başardı. Fakat videoda ne yazık ki tüm oyuncuların güçleri yer almıyor. Paylaşılan bu video bize ayrıca oyun sektörünün ne kadar ilerlediğini tekrar hatırlatmış oldu.

Videoda Manchester City’nin yıldızı Raheem Sterling, M. United’ın kanat oyuncusu Jesse Lingard ve Atletico Madrid’in bu yaz transfer sezonunda 126 milyon euroya Benfica’dan aldığı Joao Felix yer aldı. Ayrıca FUT 20 ikonları Rio Ferdinand ve Kaka da videoda yer alıyor.

Heyecanımızı kat kat arttıran o video:

Videonun sonlarına doğru (1.40) çok hızlı şekilde geçen bir bölümde bazı oyuncuların güçleri paylaşılıyor. Sizleri uğraştırmamak için bu kısmı yakaladık.