Connect with us

PLAYSTATION

FIFA 21, Xbox Serisi ve PS5 İçin 4 Aralık’ta Başlıyor; İşte Detaylar

Published

on

Electronic Arts’ın yayıncısı olduğu FIFA 21 için 4 Aralık tarihi verildi. PlayStation 5 ve Xbox Series için verilen tarihi Twitter üzerinden bir paylaşım ile duyurdular.

PlayStation 4 veya Xbox One’da FIFA 21 kullanıcısıysanız, Electronic Arts’ın “İkili Yetki” programı aracılığıyla PlayStation 5 veya Xbox Serisi sürümüne yükseltme yapabilirsiniz demektir.

Gördüğümüz bazı soruları yanıtlamak için, evet, PS5 ve Xbox Series X | S’nin lansmanlarında geriye dönük uyumluluğu kullanarak # FIFA21 oynayabilirsiniz :

Oyunun Resmi sayfasından açıklamalar;

İkili Yetki nedir?

PlayStation 5 veya Xbox Series X’inizi aldıktan sonra, İkili Yetki, PlayStation 4’teki FIFA 21 kopyanızı PlayStation 5’e veya Xbox One’dan Xbox Series X | S’ye ücretsiz olarak yükseltmenizi sağlar.

PlayStation 5 veya Xbox Series X | S cihazımda İkili Yetkilendirmeden yararlanacağımdan nasıl emin olabilirim?

| Eğer PlayStation 4 veya Xbox One için FIFA 21 satın alırsanız, size bir kez (S Xbox Serisi X PlayStation 5 veya Xbox One, PlayStation 4) karşılık gelen yeni nesil konsolu kopyasını yükseltmek mümkün olacak ücretsiz * için tarafından FIFA 22’nin lansmanına kadar konsolunuza indirin.

Dual Entitlement yükseltmesi yeni nesil konsollarda nasıl çalışır?

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da FIFA 21 fiziksel bir kopyasını satın alırsanız PlayStation 5 veya Xbox Serisi X FIFA 21 indirmek ve oynamak mümkün olacak | PlayStation Store veya Microsoft Store’dan S ücretsiz için oyun bültenleri kez .

PlayStation 4 veya Xbox One’da FIFA 21’in dijital bir kopyasını satın alırsanız, PlayStation 5 veya Xbox Series X | S’deki FIFA 21 kopyanız PlayStation 4 veya Xbox One kopyasıyla birlikte gelir ve indirebileceksiniz. ve 4 Aralık’ta piyasaya sürüldüğünde PlayStation Store veya Microsoft Store’dan FIFA 21’i ücretsiz oynayın .

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da FIFA 21 fiziksel bir kopyasını satın almak ve discless PlayStation 5 veya Xbox Serisi S yükseltme varsa ayrıca hesap bilgilerinizi kullanarak satın alma doğrulamak için help.ea.com bulunan iletişim EA desteği gerekecektir almak ücretsiz yükseltmeniz.

PlayStation 5 veya Xbox Series X | S’de oynamak için bir diske ihtiyacım olacak mı?

PlayStation 5 ve Xbox Series X | S için FIFA 21, 4 Aralık’ta oyun başladığında indirebileceğiniz, oyunun dijital bir sürümü olacak. FIFA 21’in fiziksel bir kopyasını satın alırsanız, bu konsollarda FIFA 21’i başlatabilmek için diskin PlayStation 5 veya Xbox Series X’inize takılması gerekir. FIFA 21’in fiziksel bir kopyasını satın alırsanız ve disksiz yeni nesil bir konsola (PlayStation 5 Digital Edition veya Xbox Series S) yükseltirseniz, EA hesabınızı kullanarak satın alma işleminizi doğrulamak için help.ea.com adresinden EA destek ile iletişime geçmeniz gerekecektir. ücretsiz yükseltmenizi almak için bilgi.

PlayStation 4’teki ilerlemem PlayStation 5’e veya Xbox One’dan Xbox Series X | S’ye aktarılacak mı?

Yaptığınız tüm ilerleme veya FIFA 21 Ultimate Team’de edindiğiniz içerik (oyuncular, öğeler, paralar, FIFA Puanları, maç kaydı ve liderlik sıralaması dahil) ve ayrıca VOLTA FUTBOLU’ndaki tüm ilerlemeler PlayStation 4’ten PlayStation 5’e ve geri aktarılacaktır. veya Xbox One’dan Xbox Series X | S ve arkaya. Çevrimiçi Sezonlar, Ortak Sezonlar, Kariyer Modu, Profesyonel Kulüpler vb. Dahil olmak üzere diğer tüm modlardaki ilerleme, oynadığınız konsola özgü olacak ve konsollar arasında aktarılmayacaktır.

4 Aralık’tan önce yeni nesil bir konsolda FIFA 21 oynarsam ne olur?

Bu süre zarfında FIFA 21’i yeni nesil konsollarda başlatan oyuncular, PS4 Pro (PS5’te oynuyorsa), Xbox One S (Xbox Serisinde oynuyorsa) ile karşılaştırılabilir performansla FIFA 21’in geriye dönük uyumlu sürümlerini deneyimleyeceklerdir. S) ve Xbox One X (Xbox Series X’te oynuyorsanız). Bu, tüm özellikler ve işlevler dahil olmak üzere oyunun mevcut nesil sürümüdür. FIFA 21’in yeni nesil deneyimi 4 Aralık’tan itibaren yaşanacak.

Yükseltme yaptıktan sonra PlayStation 4 veya Xbox One’a geri dönebilir miyim?

Evet, İkili Yetkilendirme teklifinden yararlandıktan sonra FIFA 21’i PlayStation 4 ve Xbox One’da oynayabileceksiniz. FIFA 21 Ultimate Team ve VOLTA FOOTBALL’da yaptığınız tüm ilerlemeler PlayStation 4’ten PlayStation 5’e ve arkasına veya Xbox One’dan Xbox Series X | S’ye ve geriye aktarılacaktır. Çevrimiçi Sezonlar, Ortak Sezonlar, Kariyer Modu, Profesyonel Kulüpler vb. Dahil olmak üzere diğer tüm modlardaki ilerleme, oynadığınız sürüme özel olacaktır ve aktarılmayacaktır.

PlayStation 4’ten Xbox Series X | S’ye veya Xbox One’dan PlayStation 5’e yükseltirsem ne olur?

Ücretsiz Çift Hakkı S | Xbox Serisi X PlayStation 5 veya Xbox One, aynı konsol sistemine yani PlayStation 4 yükselttiğinizde yükseltme kullanılabilir.

PlayStation 4’ten Xbox Series X’e veya Xbox One’dan PlayStation 5’e geçersem ilerlemem aktarılır mı?

Hayır, VOLTA FOOTBALL ve FIFA 21 Ultimate Team’deki ilerlemeniz yalnızca PlayStation 4’ten PlayStation 5’e veya Xbox One’dan Xbox Series X | S’ye aktarılacaktır.

GÜNDEM12 ay ago

Nintendo Başkan’ından PS5 İçin Sony’ye Tebrik Geldi

MOBILE GAME12 ay ago

Genshin Impact PlayStation 5’de 60 FPS Çalışacak

GÜNDEM12 ay ago

Mass Effect: Legendary Edition Sonunda Duyuruldu

GÜNDEM12 ay ago

Modern Warfare & Warzone 1.29 Güncellemesi Yama Notları

PC GAME12 ay ago

Halo 4, PC İçin Geliyor

PC GAME12 ay ago

Türk Yapımı “MINDMIST” Aralık’ta Çıkış Yapıyor

PLAYSTATION12 ay ago

Horizon Forbidden West 2021’in Hangi Yarısında Bekleniyor?

GÜNDEM12 ay ago

Squarenix Enix, Marvel’s Avengers’tan Elde Ettiği Zararı Açıkladı!

GÜNDEM12 ay ago

Rockstar Games, Yeni Nesil Konsollarda Oyunları Hakkında Geriye Uyumluluk Desteğini Detaylandırdı

GÜNDEM12 ay ago

Assassin’s Creed Valhalla Detaylı PC Ayar Menüsü Ortaya Çıktı

PC GAME12 ay ago

Mortal Kombat 11’in Yeni DLC Karakteri Mileena’nın Tatlı Yanları

GÜNDEM12 ay ago

Bioware, Mass Effect Remaster Trilogy’yi Resmen Duyurdu!

PC GAME12 ay ago

NBA 2K21 Xbox Series X’te ki 121.7 GB Olan Devasa Boyutu

PC GAME12 ay ago

Assassin’s Creed Valhalla 1. Gün Güncellemesi ve Detayları

PC GAME12 ay ago

Watch Dogs: Legion İçin Birçok Hatayı Düzelten Güncelleme Yayınlandı!

PLAYSTATION12 ay ago

PS5 Çıkış Oyunu Demon’s Souls İçin 4K 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

GÜNDEM12 ay ago

The Medium, Ocak 2021’e kadar Ertelendi

GÜNDEM12 ay ago

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İlk İnceleme Puanları Geldi!

PC GAME12 ay ago

Kerbal Space Program 2 Bu Sefer 2022’ye Ertelendi

PC GAME12 ay ago

Assassin’s Creed Valhalla Xbox Series X İçin Video Yayınladı

TREND