Galatasaray Espor'dan İlk Ayrılık Haberi

Galatasaray Espor'dan ayrılık haberi geldi.

Galatasaray Espor'dan İlk Ayrılık Haberi

Ligimizde Galatasaray Espor'da oynayan Koreli ormancı Balkhan, Galatasaray Espor'dan ayrıldı.

OPL'de güzel performanslar gösteren ormancı, geçen sezon Worlds 2018'de 1907 Fenerbahçe Espor karşısında izleyicilere güzel oyunlar izletmişti. Gösterdiği performanslar Türkiye'deki takımların ilgisini çeken BalKhan, Galatasaray Espor'dan gelen teklifi değerlendirdi ve bu sezon için Galatasaray Espor ile anlamıştı. Fakat mevsim sonunda Yarı Final'e kadar yükselen takımdan ayrılık haberi gedi. BalKhan, takımla arasındaki sözleşmeyi feshettiğini açıkladı.

BalKhan, Galatasaray Espor'dan ayrıldı

BalKhan, kariyerine ilk defa OPL liginde olan Bombers takımıyla başlamıştı. Takımda güzel bir mevsim geçirince mevsim sonu ödülü olarak "Yılın Çaylağı" seçilmişti. Son olarak Bombers, Worlds 2018'de, 1907 Fenerbahçe Espor'un karşısında oynamıştı. BalKhan gösterdiği güzel performanslarla temsilcimize zorluk yaşatmıştı.

Oyuncunun takımı Galatasaray Espor, en son geçirdiğimiz mevsimde ligi 3. sırada bitirmişti. Play-offlara katılmaya hak kazanan takım, Çeyrek Final'de 1907 Fenerbahçe Espor'u 3 - 0 dominant bir performansla eleyip Yarı Final'e yükselmişti. Yarı Final'de Bahçeşehir SuperMassive karşısında 3 - 0 yenilip elenmişti. Ligin bitmesiyle diğer takımlardan art arda ayrılık haberleri gelmeye başlamıştı, Galatasaray Espor'dan ise BalKhan'ın ayrılması ilk ayrılık haberi gelmiş oldu.