Gamer Turkey'e Özel 10 Battle Royale Oyun Tavsiyesi!

Gamer Turkey'in önerdiği Battle Royale oyunları bu makalede!

Gamer Turkey'e Özel 10 Battle Royale Oyun Tavsiyesi!

Battle Royale oyunları artık oyun piyasasında çok fazla var. Ve PUBG, Fortnite dışında mükemmel Battle Royale oyunları var. Bu makalede oynamaktan çok zevk alacağınız aynı zamanda oynarken eğleneceğiniz Battle Royale oyunlarını sıralayacağım:

10- Battlerite Royale:

MOBA türünde bir Battle Royale oyununa rastlamışmıydınız? LoL ve Dota 2'den esinlenerek yapılmış bu oyun hem MOBA hem de Battle Royale Seviyorsanız tam size göre!

9- Call of Duty: Black Ops 4:

Hem Death Match (Ölüm Maçı) hemde Battle Royale modu olan bu oyun, gayet eğlenceli. Hem güzel grafikler hem de eğlenceli bir oyun arıyorsanız kesinlikle oynayın derim.

8- Darwin Project:

Çok standart olmayan bir Battle Royale oyunu. Hele ki kar seviyorsanız. 10 kişi ile karlı bir mapte hayatta kalmaya çalışın.

7- Fortnite:

Aslında birçoğumuzun bildiği şirin grafikli Battle Royale oyunu. Çok fazla güncelleme gelen bir oyun. Ama git gide oyuncusu azalan Fortnite hala şirin oyunlar seviyorsanız sizin için eğlenceli olabilir!

6- H1Z1:

Biraz mazide kalmış bir oyun diyebiliriz. Fakat hala oynanabilir olduğunu söyleyebilirim. Hala ağır bir savaş oyunu. 

5- Realm Royale:

Sizi büyülü dünyasına alan bir oyun diyebilirim, ama cidden büyülü. Biryerlere gidip zırhınızı geliştirebilir potlar alabilirsiniz. Şirin grafikli bir oynanabilir durumda olan bir oyun.

4- SCUM:

Mükemmel ağır ve cidden sizi oynamaktan yoracak, fakat eğlenceli ve vakit geçirebileceğiniz hayatta kalma oyunu. Bu oyunu da şiddetle tavsiye ederim.

3- Ring of Elysium:

Hala ücretsiz olan bu oyunu oynamadıysanız şiddet ile tavsiye ederim. Oyunda 3 ayrı paket var Bisiklet, Paraşüt, ve Tırmanma Paketi. Bu paketlerle oyunu aşırı zevkli oynayacağınızdan eminim.

2- Playerunknown's Battlegrounds (PUBG): 

Neredeyse hepimizin bildiği Battle Royale oyunu. Çok fazla güncelleme gelmeye devam ediyor. Eğer alacaksanız tedbir etmeden alın derim. (PUBG Lite dahil.)

1- Apex Legends:

Bu oyun çıktığında rekorlar kırdı. Hala çok fazla oyuncusu var. Ve güncellemeler gelmeye devam ediyor. Her karaketerin ayrı özelliği olduğu bu oyun gayet eğlenceli. Oynamadıysanız şiddetle tavsiye ederim.

Tavsiyelerimiz bu kadardı sizin de tavsiyeniz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.