iOS App Store'da Günün Oyunu: 9PM Yılmaz Vural Managers - 16 Ağustos 2019

iOS App Store’da bugün yani 16 Ağustos’ta günün oyunu Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajerliği mobil oyunu seçildi.

iOS App Store'da Günün Oyunu: 9PM Yılmaz Vural Managers - 16 Ağustos 2019

16 Ağustos 2019 tarihinde iOS işletim sisteminin uygulama ve oyun mağazasında günün oyunu Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajeri oyunu oldu.

Futbol sahnesine iz bırakacak başarılara hazır mısın? Sana güvenimiz tam, Yılmaz Vural’ın da tam.

Sana emanet edilen takımı zirveye taşı!

Evet bugün iOS’ta günün oyunu mobil mağazalarda yerini almış 9PM Yılmaz Vural Managers mobil oyunu oldu. Basitçe anlaşılacağı gibi 9PM Yılmaz Vural Managers özünde bir futbol menajerlik oyunu. Ancak sadece bununla kalmıyor, oyun sizi hikaye odaklı bir strateji ve zihninizi zorlayacak bulmacalar vadediyor. Ayrıca da çok oyunculu gerçek zamanlı bir deneyim de sizlere sunuyor.

Senin evin burası, takımınınla ilgili ayrıntılar burada.

Oyundaki genel amacın Yılmaz Vural’ın sana emanet ettiği takımı zirveye çıkartmak. Yeni tesisleri inşa etmeli, takımını fiziksel ve zihinsel olarak eğitmelisin. Antrenmanda mini oyunlar yaparak takımının performansını yükseltebilirsin. Mini oyunlardaki başarın oyunda sana zafer konusunda yardımcı olacağını da belirtelim.

Takımını keşfet, stratejini kur ve takımını yönet. Taktikler ekranında futbolcularını yakından takip edebilir, hem yeni transferleri hem de kadrondaki gizli yeteneklerini keşfedebilir ve önemli kararlar verebilirsin.

Eğer futbol menajerlik oyunlarını seviyorsan Yılmaz Vural’ın sana emanet ettiği takımı yönet ve zirveye taşı!