iOS App Store’da Günün Oyunu: How Wheels Infinite Loop – 23 Ağustos 2019

Yarış oyunu severlere yeni bir yarış oyunu tavsiyemiz daha var!

iOS App Store’da Günün Oyunu: How Wheels Infinite Loop – 23 Ağustos 2019

iOS’un uygulama ve oyun mağazasında günün oyunu olan How Wheels Infinite Loop’ta 2068 yılına ışınlanıyoruz. İnsanlar sonunda metal oyuncak arabaları gerçek boyutlu olarak üretmenin yolunu bulmuş. Bu oyunda geleceğin arabaları olarak kabul edilen bu araçlarla son sürat çarpışarak yarış yapacağız.

Yarışı birinci sırada bitirmek için gazı kökleyin ve çarpmadan ilerleyin. Rampalar sana oyunda ekstra hızlar kazandıracak. Bazen de en iyi strateji en arkada olsan bile nitroyu saklayıp bir anda gaza basmak ve herkesi geçmek. Yapacağın güzel driftler ise sana keskin dönüşlerde çarpmadan geçmeni sağlıyor.

Sert ve hızlı yarışlara hazır olun!

Oyunda ilerledikçe yeni arabaların kilidini açacak ve koleksiyonunu yükseltebileceksin. Sana oyunda uyan birçok araba mevcut.

Hayallerindeki yarışı yapmak ve kazanmak istiyorsan How Wheels Infinite Loop tam sana göre bir oyun. Hem mobil oyun olduğu için gittiğin her yerde seninle. Diğer oyuncularla takım kurup güçlerini birleştirebilirsin ve takımınla beraber yarışlara katılabilirsin. Günlük etkinleri yapıp ödüller kazanabilirsin.

Oyunda her arabanın kendine özel özellikleri var. Örneğin, yukarıdaki arabanın hızlanması çok iyi.

Mükemmel grafikler, akıcı bir oynayış ve nostaljik arabalarla How Wheels Infinite Loop seni bekliyor. Eğer mobil için yarış oyunu arıyorsan GamerTurkey oyun haber medyası olarak sizlere bu oyunu tavsiye ediyoruz!