iOS App Store’da Günün Oyunu: My Brother Rabbit – 5 Eylül 2019

iOS’un uygulama ve oyun mağazasında 5 Eylül 2019 tarihinde günün oyunu My Brother Rabbit seçildi.

iOS App Store’da Günün Oyunu: My Brother Rabbit – 5 Eylül 2019

iOS’ta günün oyunu seçilen My Brother Rabbit’i  bu makalemizde inceliyoruz.

►Oyunun mağazadaki ücreti: 34,99 TL

►GamerTurkey’in oyuna puanı: 8/10

Artifex Mundi tarafından geliştirilip yayınlanan oyun, hem mobil platformlara hem de konsol ve PC platformlarına çıktı. Oyunun mobil platformlarındaki ücreti ise 34,99 TL olarak belirlenmiş.

İki kardeşin ilişkisine tanık ol.

Hastalanan küçük bir kız, abisiyle beraber fantastik bir dünyaya yolculuk yapıyor ve oyuncak tavşanının kahraman olduğu bu yerde kendini avutuyor. Tavşanın ilk görevi, hasta bir bitki olan arkadaşının yardımına koşmak. Ancak deliğinden çıkmak bile, ayrıntılara dikkat eden keskin bir çift göz gerektiren karmaşık bir süreç.

Oyunda yer alan mekanlar oldukça sırlı ve açıklanmayı bekliyor. Şüpheli görünen nesnelere tıklayıp keşfedebilirsin.

Nesnelerle etkileşime geç ve bulmacaları çöz!

Etrafı kurcala, eşyaları keşfet ve nesnelerle etkileşime geç. Etrafı kurcalarken bazen rastlantısal eğlenceli tepkiler bulabileceksin; örneğin tembel bir böcek, havaya kaldırılıp sırtüstü devrilebiliyor. Ama bu yöntemle genellikle oyunun karmaşık bulmacalarında işe yarayacak eşyalar bulacaksın.

Mesela oyunun bir bölümünde duvarı yıkmak için çekice ihtiyacın var. Çekici de mekandaki eşyaların yerini değiştirerek bulacaksın ya da etrafı araştırarak.

Eğer bulmaca ve sır dolu oyunları seviyorsanız bu oyunu GamerTurkey oyun haber medyası olarak sizlere öneriyoruz. Oyunun ücretli olması sizde şüphe bırakmasın oyunun akılcılığı ve senaryosu oldukça verdiğiniz fiyatı karşılayacaktır.