iOS App Store’da Günün Oyunu: The Elder Scrolls: Blades – 21 Ağustos 2019

iOS’un uygulama ve oyun mağazasında bugün, günün oyunu The Elder Scrolls: Blades oldu.

iOS App Store’da Günün Oyunu: The Elder Scrolls: Blades – 21 Ağustos 2019

The Elder Scrolls: Blades; Android, Nintendo Switch, iOS, PlayStation 4, Xbox One  ve Microsoft Windows platformlarına çıkan oyun The Elder Scrolls: Blades, aksiyon – macera oyunudur. Biz GamerTurkey oyun haber medyası olarak sizlere bu oyundan biraz bahsedeceğiz.

Oyundaki amacın bu dünyayı kurtarmak. Oyunun yapımcısı Bethesda bu oyunla beraber mobil cihazlar için bu eşsiz yolculukta; sizleri muhteşem grafikleri, heyecan dolu savaşları, ve rol yapma oyunlarıyla size eşsiz bir oyun deneyimi yaşatmayı planlıyor. Oyuncular The Elder Scrolls: Blades’e mobilde oynarken bile bayılacaklar.

Büyülerini bu zırhlı iskelet için harcama, büyülerini daha tehlikeli ve güçlü yaratıklar için sakla. Bu daha zeki bir yöntem.

Özgürce gezebildiğin oyunun dünyasında, yemyeşil ormanlar ve ürpertici zindanlarda maceralar ara. Oyunda hareket edebilmek için dokunmatik yüzeye tıklaman yeterli, kılıcını kullanmak içinse parmağınla basmalı ve ardından dokunmayı bırakmalısın.

Elbette, kılıç kullanmak zorunda değilsin. Kendi ekipmanlarını dizebiliyor, görünüşü kendin istediğin gibi ayarlayabiliyorsun.  Daha iyi silahlar ve zırhlar alarak, yeteneklerini açarak kendini geliştir.  Normal bir baltayı güçlendirmek için ona çeşitli sihirler ekleyebilirsin.

Birbirinden farklı ve birbirinden ürpertici birçok canavar seninle savaşmayı bekliyor.

İster tılsım yapan Dark Elf’i ister gümüş zırhlı Imperial’ı kontrol et; geçmişin hep aynı. Yasa dışı bir savaş kabilesine katıldıktan sonra, memleketine geri dönünce memleketini her yer yıkılmış bir şekilde görüyorsun. Oyundaki altın ve çeşitli malzemeleri kullanarak şehri yeniden inşa et ve şehre yeniden bir hayat kat.

Çevredeki insanlarla iletişim kurabilirsin.

Eğer aksiyon ve RPG tarzı oyunlardan hoşlanıyorsan biz GamerTurkey ailesi olarak bugün iOS App Store’da günün oyunu olan The Elder Scrolls: Blades’i size tavsiye ediyoruz.