iOS App Store’da Günün Oyunu: Laser Overload – 9 Eylül 2019

Bu makalemizde iOS’un uygulama ve oyun mağazasında günün oyunu olan Laser Overload’dan bahsediyoruz.

iOS App Store’da Günün Oyunu: Laser Overload – 9 Eylül 2019

iOS’un mobil mağazasında günün oyunu domino taşlarla bulmaca çözeceğimiz Laser Overload seçildi.

Laser Overload, enerji kaynaklarını pillere bağlamak için yaptığımız bulmaca oyunudur. Oyundaki amacımız aynalarla elektrik akımını yansıtarak pile ulaştırmaya çalışmak.

Oyunda aynalarla bir sonraki taşa yansıtacağız fakat ilerideki bölümlerde daha zorlu bulmacalara rastlayacağız. Daha zorlu bölümlerde planlı ve stratejik ilerlememiz gerekiyor. Oyunda ne kadar seviye atlarsanız bölümün zorluğu o kadar artacaktır, ileriki bölümlerde daha farklı yollar aramanız gerekiyor.

Oyun başta size kolay gelmesin, oyun ileriki bölümlerde sizi daha da zorlayacak!

Laser Overload’da yaklaşık 150’den fazla bölüm mevcut, oyun sadece bununla kalmıyor siz bölümleri geçtikçe yeni temalar açacaksınız ve açtığınız temalarla oyundaki görünümünü kişiselleştirebileceksiniz. Oyunda kilidini açacağınız 20’den fazla tema görünümü mevcut.

Oyunda bir bölümde kaldığınızda korkmayın, her bölümde faydalanabileceğiniz ipuçları bulunuyor. Her şeyden öte Laser Overload mükemmel grafikleriyle, birbirinden eşsiz bulmaca tasarımlarıyla ve sizde hissettireceği zorluklarla kendisini size hayran bıraktıracaktır. GamerTurkey medya ekibi olarak bulmaca oyunlarına meraklıysanız bugün iOS App Store’da Günün Oyunu olan Laser Overload’ı sizlere tavsiye ediyoruz.

Android platformuna indirmek için resme tıklayınız.

iOS platformuna indirmek için resme tıklayınız.