Mount & Blade 2: Bannerlord Ne Zaman Çıkacak? İşte O Beklenilen Haber Geldi!

Bütün oyuncular tarafından beklenilen Mount & Blade 2: Bannerlord'un çıkış tarihi Gamescom 2019 oyun fuarında açıklandı.

Mount & Blade 2: Bannerlord Ne Zaman Çıkacak? İşte O Beklenilen Haber Geldi!

İlk oyunuyla beraber milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakan oyun Mount and Blade, hem çok sevilmiş hem de devam oyununun gelip gelmeyeceği merak edilmişti. Mount and Blade serisinden uzun bir süre devam oyunun gelip gelmeyeceği hakkında bilgi alınamadı. Geçtiğimiz aylarda yeni oyunun geleceğini duyuruldu fakat çıkış tarihi net belli değildi.

Günlerdir hepimizin merak ettiği o tarih açıklandı. Mount and Blade II açıklandığından beri oyuncuların kalbinde taht kurmuştu. Duyurulduğundan beri oyunun çıkış tarihi hakkında hiçbir açıklamamış yapılmamış sadece tahminlerle çıkış tarihi konuşulmuştu. Şimdi ise o kesin çıkış tarihi Almanya’nın Köln şehrinde yapılan Gamescom 2019 oyun fuarında belli oldu.

Mount & Blade 2: Bannerlord Mart 2020 Tarihinde Çıkacak!

Oyunun yapımcısı TaleWorlds Entertainment Gamescom 2019 oyun fuarında oyunun çıkış tarihini duyurdu. Büyük umutla beklenilen oyun Mount & Blade 2: Bannerlord Mart 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak.

İlk oyuna göre daha gerçekçi savaş deneyimi, daha gerçekçi grafikler ve daha iyi bir oynanışa sahip olan yapım, büyük bir umutla ve ivmeyle geliyor! Geliştirici ekip oyunun erken erişimi Mart 2020 tarihinde oynanabileceğini ve tüm dünyaya Mayıs 2020 tarihinde lansman edileceğini duyurdu.

Şu an Gamescom 2019 oyun fuarında oynanabilir olan oyunda 3 farklı karakter seçimi yapılabiliyor, tabii ki ana oyunda daha çok karakter seçimi yapılacaktır. Şu an Gamescom’da gösterime sunulan oyun, oyuncular için oynanmayı bekliyor.

Eğer oyun hakkında bilgi almak ve oynanışı tam olarak görmek istiyorsanız Multiplayer’ın Gamescom 2019’da oyun için yaptığı videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz ve aşağıya ekliyoruz: