Only35, 1907 Fenerbahçe Espor İle Yollarını Ayırdı

Genç destek oyuncusu Only35, Riot Games kontrat veritabanına göre 1907 Fenerbahçe Espor İle Yollarını Ayırdı.

Only35, 1907 Fenerbahçe Espor İle Yollarını Ayırdı

Emin "Only35" Aydın, Riot Games kontrat veritabanına göre 1907 Fenerbahçe Espor'dan ayrıldı. Destek oyuncu 2018 Yaz Mevsimi'nde 1907 Fenerbahçe Espor kadrosuna dahil olmuştu.

Kariyerinde önceleri Team Turquality, Oyun Hizmetleri ve Macro Maniacs takımlarında oynadı. Daha sonra büyük umutla Fenerbahçe kadrosuna dahil edildi. Kariyerine Team Turquality takımıyla başlayan genç oyuncu, takımında ona aşağı koridorda eşlik eden oyuncu Luger'le iyi performanslar sergiledi. 2017 Yaz Mevsimi'nde Oyun Hizmetleri takımıyla Şampiyonluk Ligi'ne yükselen oyuncu daha sonrasında Macro Maniacs takımı ile anlaştı. Macro Maniacs takımında oynarken güzel performanslar sergileyerek Şampiyonluk Ligi'nde oynayabileceğini kanıtlamıştı. 1907 Fenerbahçe Espor'un destek oyuncusu Zergsting'in yedeği olan Only35, o mevsimde 4 maça çıkmıştı ve 2 galibiyet 2 mağlubiyet almıştı. Ardından 2019 Kış Mevsimi'nde sürekli Akademi Ligi'nde oynayan çaylak oyuncu, 27 maçta forma giyme şansı bularak takımının şampiyon olması için önemli etkende bulundu.

Emin "Only35" Aydın Özel Röportaj

Only35 2019 VFŞL Kış Mevsimi'nde Fenerbahçe şampiyon olunca MSI'da oynama fırsatı buldu. MSI'da 2 maç oynama fırsatı bulan profesyonel oyuncu, bir maçta 2/1/18 KDA ile Braum oynamıştı. Diğer maçta ise istenileni çok veremeyerek 1907 Fenerbahçe Espor MSI'dan elenmişti.

Bu mevsim yani 2019 VFŞL Yaz Mevsimi'nde 3 kez oynayan Only35, çok etkisini gösterememiş ve izleyiciler tarafından eleştirilmişti. Daha sonra yedeğe çekilip ligte uzun süre oynayamamasından dolayı genç oyuncunun takımınından ayrıldığını düşünüyoruz.

Genç oyuncu ileriki dönemlerde hangi takımın formasını giyecek, hep beraber göreceğiz.