Overwatch Switch İçin Geliyor Olabilir!

Bazı söylentilere göre Blizzard Entertainment’in oyunu Overwatch’in Switch için geleceği iddia ediliyor.

Overwatch Switch İçin Geliyor Olabilir!

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilip piyasaya sürülen oyun Overwatch çıktığı gün her tarafı kasıp kavurmuştu. Yayıncılar başta olmak üzere online FPS oyunu seven oyuncular oyuna hayran kalmıştı. Fakat günümüzde çok fazla popüler olmayan oyun Overwatch için Switch’e geleceği söyleniyor.

Blizzard Overwatch’in bu popülerliğini Switch versiyonuyla beraber yükseltmek istiyor olabilir. Sonrasında gelen PUBG, Fortnite ve Apex Legends çok güçlü rakip bir de Overwatch’in ücretli oluşu bütçesi yetmeyen oyuncuları ücretsiz oyunlara sürüklüyor.

Söylentilere göre online FPS oyunu olan Overwatch 18 Ekim’de gelecek

GamingBolt, Kotagu ve GameSpot gibi yabancı kaynaklarda gerçekleşen gelişimlerle beraber Overwatch, Switch versiyonu için 15 Ekim’de Amerika’da bütün oyunculara sunulacağı yönünde. Oyun ise Avrupa için Switch’e 18 Ekim’de çıkabilir.

GamingBolt’un haberlerine göre Andrew Marmo adında bir sosyal medya kullanıcısı oyunun yakın zamanda lansmana çıkacağını söylüyor. Paylaştığı liste ise oldukça uzun ve çok oyun ismi yer alıyor. Bu habere göre oyunun Switch versiyonun 18 Ekim’de gelebileceğini söyleyebiliriz.