PlayStation Plus Ağustos 2019 Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus aboneleri için 2019 Ağustos ayı oyunları duyuruldu.

PlayStation Plus Ağustos 2019 Oyunları Açıklandı

Temmuz 2019'da Plus'a özel Detroit:Become Human ve Horizon Chase Turbo ücretsiz olmuştu. Bugün ise Ağustos 2019'un Plus için ücretsiz oyunları açıklandı. 

Unutmadan söyleyelim Temmuz 2019 Plus oyunlarını ücretsiz elde etmek için birkaç gününüz daha var. Temmuz oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

PS Plus 2019 Ağustos Oyunları

  • Sniper Elite 4
  • WipEout Omega Collection

Oyunlar 6 Ağustos 2019'dan itibaren indirilmeye açılacak, 2 Eylül'e kadar ücretsiz ulaşılabilecek.

Temmuz ve Ağustos 2019 oyunlarını ücretsiz elde etmek için  23,99 TL değerindeki 1 Aylık Plus aboneliğini, 74,99 TL değerindeki 3 Aylık Plus aboneliğini ya da 179,99 TL değerindeki 1 Yıllık Plus aboneliğini almanız gerekiyor. Aboneliğiniz sona erdiğinde oyunlara erişiminiz engellecek, aboneliğinizi uzattığınızda oyunlara tekrar erişim sağlayabileceksiniz.

WipEout Omega Collection

WipEout 2048 ve HD Fury genişletme paketlerini bir araya toplayan sürüm, Ağustos 2019’da Plus abonelerine ücretsiz verilecek.

Pistlerde gemiler açmak ve zafer kazanmak için rakiplerinize karşı yarışacaksınız. Ve rekabeti çevrimiçi 8 oyuncuya kadar genişletebilecek veya koltuğunuzda yerel olarak arkadaşınızla hızlı bir mücadeleyle kapışabileceksiniz. Oyunun VR sürümü de PlayStation Store’da mevcut.

Ağustos 2019’da Plus abonelerine ücretsiz sunulacak WipEout Omega Collection’a ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sniper Elite 4

Sniper Elite serisinin son oyunu olan Sniper Elite 4, Bu defa yolumuz İtalya’ya uzanıyor. İkinci Dünya Savaşı’nda Nazileri avlıyoruz. Oyun bizleri her bölümde bizi apayrı yerlere bambaşka çatışmalara sürüklüyor. Oyunda serbestsiniz, ister tuzak kurup rakiplerinizi tuzaklara sürükleyin ister direkt çatışmaya atlayın isterseniz de gizli gizli görünmeden ilerleyip objektifleri tamamlayın.

Ağustos 2019’da Plus abonelerine ücretsiz sunulacak Sniper Elite 4’e ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.