Connect with us

PC GAME

POSTAL: Brain Damaged, 2021’de PC Oyuncularıyla Buluşuyor

POSTAL serisinin yeni oyunu POSTAL: Brain Damaged duyuruldu. Oyun PC oyuncularıyla 2021’de buluşacak.

Published

on

Hyperstrange tarafından geliştirilen ve Running With Scissors tarafından yayınlanması planlanan POSTAL: Brain Damaged 2021 yılında PC oyuncularıyla buluşacak ve Steam’deki yerini alacak. POSTAL’ın yeni oyunu Açık Dünya oyunu yerine sahne tabanlı FPS oyunu olması planlanıyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunculara sunduğu deneyimlerle büyük bir oyuncu kitlesi toplayam yapım Postal’ın ilk oyunu 1997 yılında oyuncularla buluşmuştu. Devam oyunu 2003 yılında ve şu an serinin çıkmış oyun son oyunu Postal 3 2011 yılında piyasaya çıkışını yapmıştı.

Bu yeni POSTAL oyununda, oyuncular ahbap rolünü üstleniyorlar ve bir akıl hastanesinden dışarı fırlıyorlar. Aşağıda oyunla alakalı daha fazla detay bulabilirsiniz.

POSTAL oyunlarını daha önce oynamışlığınız varsa hatırlarsınız, karakterimizin ismi Dude olan biri kendisine verilen görevleri yerine getirirken bir yandan da başına buyruk davranıyor ve hedeflerini öldürüyor. Bu karakterimiz Dude’ı bir akıl hastanesin bulacağız ve katliamla sonuçlanan birçok çatışmanın ardından beyin geçiriyoruz, bir anda kendimizi akıl hastanesinde buluyoruz.

“Biri kafasına çok fazla, biri borudan çok fazla vuruyor. Katliamla sonuçlanan çok fazla silahlı çatışma. Ve işte başlıyoruz – beyin hasarı. The POSTAL’daki Dude’un başına gelenlerin tek açıklaması bu. Birdenbire ucubelerle dolu bir tımarhaneye girdi. Büyük Kötü Hemşire, hastaları ve hasta bakıcıları ahlaksız, kana susamış manyaklara dönüştürerek gerçekten ilginç ilaçlar dağıtıyor. Bu çılgın bir kabus mu yoksa korkunç gerçek mi? “

POSTAL Brain Damaged 2021’de PC’de yayınlanacak. Aşağıya oyunun genel özelliklerini ve fragmanını ekliyoruz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Akıcı hareketlerle klasik, yüksek tempolu FPS oyunu
  • POSTAL’ın klasiği olan kaba, kara mizah, hiciv ve şiddetin yüceltilmesi
  • Çılgın silahlar, güçlendiriciler ve aksesuarlar
  • Sahne tabanlı, eski tarz tek oyunculu nişancı hikayesi
  • Daha fazla şiddet ve çılgınlık

TREND