PS Plus Temmuz Oyunlarında Değişiklik Yapıldı

PlayStation'un açıklamalarına göre Plus Temmuz oyunlarında değişikliğe gidildi, PES 2019 yerine Detroit: Become Human Deluxe Edition getirildi.

PS Plus Temmuz Oyunlarında Değişiklik Yapıldı

Geçtiğimiz hafta PS Plus oyunları açıklanmıştı, oyunların içinde PES 2019 ve Horizon Chase Turbo vardı. Ancak bugün PlayStation'ın sürpriz açıklamasına göre PES 2019 yerine Detroit: Become Human'ın geldiği açıklandı.

 

PS'in Özel Oyunu Heavy Rain'i De İçeren Detroit: Become Human Deluxe Edition Bu Ay Ücretsiz

Quantic Dream'in geliştirdiği, 25 Mayıs 2018'de piyasaya çıkan, Türkçe altyazı destekli Detroit: Become Human'ı Temmuz ayında ücretsiz oynayabileceğiz. Ayrıca bu oyun Deluxe Edition ile birlikte geleceği için yanında yine Quantic Dream'in geliştirdiği Heavy Rain de gelecek. Yani bu ay Detroit: Become Human, Horizon Chase Turbo ve Heavy Rain oyunlarını Ps Plus aboneleri ücretsiz oynayabilecek. O zaman arasında PES 2019 için PS Plus üyeliğini yenileyenler veya Detroit: Become Human’ı satın alanlar olabilir. Yaşanan mağduriyetleri Sony nasıl ele alacak merak ediyoruz. Temmuz Plus oyunlarını 2 Temmuz - 5 Ağustos arası indirebileceksiniz.

Şunu da hatırlatalım: Detroit: Become Human'da Türkçe dil desteği mevcut fakat yanında gelen Heavy Rain'de Türkçe dil desteği mevcut değil.

Detroit: Become Human : 2038 yılında geçen Türkçe dil destekli bir bilim - kurgu oyunu. Oyun insanlara itaat eden robotlar yani o oyunda geçen android döneminde geçiyor. Androidler, insani duyguları hissetmeye başlayınca işler karışıyor. Yaptığınız seçimlere göre farklı yollara gideceğiniz bu oyunda çok fazla ikilemde kalacaksınız. Tekrar oynanabilirliğin çok olduğu oyunda farklı seçimleri de göster isteyeceksiniz. Oyunun başrolleri olan Kara, Markus ve Connor hakkında yaptığınız seçimler onları bambaşka yollara sürükleyecek. 

Heavy Rain : Yine Quantum Dream'in geliştirdiği psikolojik gerilimli bir oyun. Oyunda her adımınızı dikkatli seçmeniz gerekiyor, vereceğiniz her karar sizi dramatik sonuçlara götürebilir. Heavy Rain, suç üzerine kurulu gerilim türünün tüm karanlık yönleriyle sizi içine çekerek etkileyici bir dram sunuyor. Yanlış olmasın, bu tamamen yetişkinlere göre bir oyundur, olgun unsurları ve akılda kalıcı sahneleri birleştirerek sizi heyecanlandıracak bir yapıya sahiptir. Tıpkı harikulade bir film gibi Heavy Rain'in öyküsü sizi çaresizlik ve başarı gibi unsurların bulunduğu bir yolculuğa çıkaracak - ve bu yolculuğun nasıl sonlanacağı tamamen size bağlı.