Red Dead Redemption 2 PC Tarafında Yeni Haberler Var

RDR2'in PC versiyonu için sizlere yeni söylentilerimiz var.

Red Dead Redemption 2 PC Tarafında Yeni Haberler Var

Yeni edindiğimiz bilgilere göre Rockstar Games'in göz bebeği olan Red Dead Redemption oyun serisinin 2. oyunu için yeni söylentiler var.

Piyasaya çıktığından beri PC oyuncularının merakla beklediği oyun Red Dead Redemption 2, mobil, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında milyonlarca insanlar tarafından oynanıyor. Çıktığından beri 10 ay olan oyun hala günümüzde oldukça popüler. Oyun hakkında son günlerde yeni söylentiler var.

PC oyuncuları daha fazla beklemek istemiyor

Uzun hikaye, geniş açık dünya ve dikkat çekici ayrıntılı etkileşimlerle insanlara çok sattıran oyun Red Dead Redemption 2 yaklaşık 25 milyondan fazla sattı. Oyunun hikayesi kısmı oldukça fazla oynanırken bir yandan da çoklu oyunculu moda yenilikler gelmeye devam ediyor. Fakat 10 aydır oyunun PC versiyonu için kesin bir açıklamanın olmaması PC oyuncularının canını oldukça sıkmış durumda. 

Beklenen gün gelmiş olabilir!

Ortalama 10 aydır RDR 2 PC platformuna gelecek mi sorusu her tarafa yayıldı. Konsol sahibi olmayan oyuncular oyunu maalesef ki oynayamadı ve PC’ye gelmesi için beklemede kaldı. Şimdiyse yeni söylentiler meydana çıktı, dedikodular oyunun PC ve Google Stadia versiyonu 19 Ağustos’ta duyurulacağı yönünde. Altchar’ın açıkladığı duyurulara göre oyunun PC ve Stadia sürümü 19 Ağustos’ta oyunculara tanıtıma çıkacakmış. Bazılarına göre oyunun PC sürümü Epic Games’e özel lansman edilecek ve sadece Epic Games için çıkacak.

Bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi yok ortada, bunların şu anlık bir söylentiden ibaret olduğunu hatırlatalım. Biz GamerTurkey olarak umarız ki oyun en kısa zamanda PC versiyonu için oyun dünyasında yerini bulur ve beklenen buluşma gerçekleşir.