VFŞL Yaz Mevsimi 8. Hafta 2. Gün Tamamlandı

Bugün oynanan maçların ardından, VFŞL Yaz Mevsimi 8. hafta 2. günü geride bıraktık.

VFŞL Yaz Mevsimi 8. Hafta 2. Gün Tamamlandı

Bugün oynanan maçlarla beraber VFŞL Yaz Mevsimi'nde 8. hafta 1. gün tamamlandı.

Playofflara çok yaklaşktık, önümüzdeki haftayı da bitirdiğimizde lig bitmiş olacak ve mevsim finallerine geçeceğiz. Bakalım takımlar playofflar için bu hafta neler yapmışlar?

Makalemizde puan durumunu, maç sonuçlarını, maç özetlerini ve genel ligin durumuyla ilgili içerikler bulabilirsiniz.

Günün oynanan maçları:

►Royal Youth ⇒ Bu hafta mağlubiyetsiz evine dönen takım, ligi lider olarak bitirmeyi garantiledi.

►Galatasaray Espor ⇒ Galatasaray, bu hafta ikide iki yaparak 2. liğe oturmuş durumda.

►1907 Fenerbahçe Espor ⇒ Bugün ve dün oynadığı maçlarda kazanma şansı bulamayan takım, 2. likten bayağı uzaklaşmış durumda.

►Doğuş Üni Aurora ⇒ Aldığı 2 mağlubiyetlerle beraber evine galibiyetsiz dönen Aurora, şu an 3. lüğe 3 takımla beraber oturmuş durumda.

►Bahçeşehir SuperMassive ⇒ Ligi 2 galibiyetle kapatan takım aralarındaki kişisel problemleri çözmüş durumda, takımın playofflara hatta finale katılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

►Beşiktaş Esports ⇒ BJK, haftayı maalesef galibiyetsiz kapattı. Aldığı art arda mağlubiyetlerin ardından ligte 6. sıraya düştü.

►Bursaspor Esports ⇒ Bursa'nın bu haftaki fikstürü baya zorluydu, hem Royal Youth hem de BAU SuperMassive'ın karşısında oynayan takım maalesef iki maçtan da mağlubiyetlik alan taraf oldu.

►Galakticos ⇒ Aurora'ya karşı güzel bir galibiyet alan takım, haftayı 1 - 1 kapattı. Yenilgi aldığı takımsa SuperMassive oldu.

►İstanbul Wildcats Dark Passage yenilgi, Beşiktaş Esports karşısında galibiyet alan takım, kendine ligte son sıralarıda yer edindi.

►Dark Passage ⇒  Bu hafta ikide iki yapan takım, playofflara çıkamasa da taraftarlarına ligin bitmesine az kala iyi anlar yaşattı.