Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması İkinci Tur Kuraları Çekildi

Royal Youth, ikinci tura yükseldi.

Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması İkinci Tur Kuraları Çekildi

Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması için ikinci tur eşleşmelerinin kuraları çekildi ve karşılaşmalar belli oldu. Royal Youth 7 Ekim’de Clutch Gaming karşısında oynayacak.

Worlds 2019 birinci tur aşaması sona erdi, Royal Youth bugünkü ilk maçını da kaybettiği için bütün umutlar Damwon Gaming vs Flamengo eSports maçına yönelmişti. Flamengo eSports bu maçı kaybedince Royal Youth’un Ön Eleme Aşaması’nın ilk turundan çıkması şansı devam etti, Royal Youth günün ikinci maçını ve ardından Tiebreak maçını kazanınca ikinci tura çıkmayı garantiledi.

A ve B grubunun sonuçları dün belli olmuştu. Splyce, Clutch Gaming, Unicorns of Love ve Isurus Gaming gruplarında ilk sırada yerini buldu. Bugün oynanan mücadelelerinin ardından Damwon Gaming, Hong Kong Attitude, Royal Youth ve Lowkey Esports bir üst tura yükseldi.

Worlds 2019 Ön Elemeleri İkinci Tur Eşleşmeleri

7 Ekim - Salı

  • DAMWON Gaming – Lowkey Esports (Saat yaklaşık 14.00)
  • Clutch Gaming – Royal Youth (Saat yaklaşık 19.00)

8 Ekim - Çarşamba

  • Hong Kong Attitude – Isurus Gaming (Saat yaklaşık 14.00)
  • Splyce – Unicorns of Love (Saat yaklaşık 19.00)

D grubunun ve bu aşamada en güçlü takım olarak görülen Damwon Gaming, Lowkey Esports ile mücadele edecek. Zayıf takım olarak görülen Hong Kong Attitude ise yine zayıf takım olarak görülen Isurus Gaming ile kazanmak için oynayacak. Temsilcimiz ise Tiebreak maçını da kazanarak bir üst tura çıkmayı elde etti ve kurada Clutch Gaming ile eşleşti. Son eşleşme ise Spylce ile Unicorns of Love birbirleriyle mücadele edecek.

Maçlar 7 – 8 Ekim tarihlerinde oynanacak, temsilcimiz 7 Ekim 2019 tarihinde saat yaklaşık olarak 19.00’da oynayacak. Biz de GamerTurkey olarak temsilcimize başarılar diliyoruz.