Connect with us

ESPOR

Woxic, 1 Milyon 365 Bin Dolar Karşılığında Cloud 9’a Transfer Oldu

Cloud 9 ‘dan Woxic’e devasa ücret, temsilcimiz Woxic Cloud 9’a transfer oldu. Detaylar makalemizde…

Published

on

Bizi uluslararası profesyonel arenada temsil eden Türk profesyonel oyuncumuz Özgür “Woxic” Eker, Amerikan orgazinasyonu olan Cloud 9’a transfer oldu. Bu transfer haberi Cloud 9’ın Twitter’da yayınladığı tweet ile doğrulanmış oldu.

Woxic, Cloud 9’a transfer oldu!

Geçtiğimiz ay kadrosunu tamamen baştan yenilemeyi düşünen Cloud 9, başta menajer Henry “HenryG” Greer’i kadrosuna dahil etmişti.

Daha sonra ALEX’i takımına getiren menajer HenryG, sonrasında Mezii’yi de organizasyonuna dahil etti. Şimdi de HenryG, Türk oyuncumuz Woxic’i de takımına aldı.

Daha önceki takımı olan mousesports’da güzel oyunlar yapan Woxic, nedeni anlaşılmayacak bir şekilde kadro dışı edilmişti. AWP silahi ile mükemmel işlere imza atan profesyonel oyuncu Woxic, büyük miktarlar karşılığında Cloud 9’a transfer oldu.

Türk oyuncu Woxic için 1 milyon 365 bin dolar verildi

  • Oyuncu: Özgür “woxic” Eker  
  • Rolü: AWP / Yıldız Oyuncu
  • Kontrat Süresi: 3 yıllık anlaşma (09/19/2020 tarihinden itibaren)
  • Anlaşma Değeri: $1,365,000 (10.315.987 TL)

Cloud 9’ın menajeri HenryG tarafından temsilcimiz Woxic için 1 milyon 365 bin dolar verildi. Oyuncuyla yapılan 3 yıllık kontrat sözleşmesi sonucunda temsilcimiz 3 yıl boyunca Cloud 9 forması giyecek. Bu anlaşma birlikte temsilcimiz Özgür “woxic” Eker, Türk CS:GO tarihinin en fazla maaş kazanan Türk oyuncusu olacak.

TREND