Connect with us

PC GAME

Yerli Yapım Osman Gazi, Steam’deki Yerini Aldı!

Balıkesir merkezli geliştirici UMURO’nun elinden çıkan Osman Gazi, Steam’de yayınlandı.

Published

on

Balıkesir merkezli geliştiric UMURO‘nun elinden çıkan Osman Gazi aldı yapım, PC platformu için çıkış yaptı.

Bulunduğumuz yılın başlarında mobil platformların mağazalarında çıkış yapan Osman Gazi yapımı, artık PC için de çıkış yaptı. Umuro Games, oyunu Steam üzerinden yayınlanmaya başladı.

Türk yapımı Osman Gazi, Steam’de!

Bildiğiniz üzere oyun daha önce mobil platformlar iOS ve Android için çıkış yapmıştı. Şimdi ise yerli yapım Osman Gazi, Steam’e PC oyuncularıyla buluşmaya geldi. Ayrıca oyun 25 Eylül’e kadar %25 indirimde, oyunu şu an 7,49 TL’ye satın alabilirsiniz.

Oyunu Steam üzerinden 7,49 TL karşılığında buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Umuro Games bir süredir Türk yapımları yapmaya çalışıyordu. Şimdiye kadar 10 milyon kullanıcıya ulaşan UMURO Games, yeni yapımıyla beraber PC oyuncularıyla buluşmaya geliyor. Ayrıca UMURO Games, gelecekte oyunu PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarına da yayınlamayı düşünüyor.

UMURO Games’in diğer oyunlarına benzer bir şekilde oyunda ata sürebilir, ok atabilir ve kılıç sallayabilirsiniz. Gerçek hayattan esinlenerek yapılan yapımda kaleleri fethedip kalelerin ganimetini kazanabilirsiniz. Kronolojik bir sıraya göre ilerleyen oyunda Osmanlı Devleti’nin ilk adımlarını atacaksınız.

Oyunun Ana Özellikleri

  • Osman Gazi; 40 bölümden oluşan, at binme, yüzme, yuvarlanma ve dövüşme gibi özelliklerin olduğu, sürükleyici bir rol yapma oyunudur.
  • Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşunu, Haçlı ve Moğol mücadelelerini konu alır. 
  • Bu bir Kayı Boyu oyunudur!
  • Bu bir milletin kuruluş ve diriliş destanıdır!
  • Bu bir gerçek kahramanlık hikayesidir!
  • Büyük bir devlet adamı, lider ve savaşçı olan Osman Gazi’nin kuruluş hikayesine tanık olun!
  • Gerçek kişiler ve olaylardan esinlenilerek oluşturulmuş, destansı bir yiğitliğin hikayesi…
  • Yüksek çözünürlükte 3 boyutlu grafiklere ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan Osman Gazi oyunu ile 3 kıtaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğunun kurulmasında öncü olarak bir milletin dirilişine ve kuruluşuna şahit ol!
  • Kayı Boyu’nun şanlı Beyi Ertuğrul Gazi oğlu, Osman Gazi ile bir devlet kurmak için savaşın ve onu yönetin! Tarihin tozlu raflarından çıkıp önümüze gelen bir adalet ve doğruluk mücadelesi! 

TREND