Zula Süper Lig İlk Haftanın En İyileri!

Zula Süper Lig'de ilk haftanın en iyileri Zula Espor resmi sitesi tarafından açıklandı.

Zula Süper Lig İlk Haftanın En İyileri!

27-28 Temmuz tarihinde ilk haftası oynanan Zula Süper Lig 4. Sezon, büyük heyecan ve mücadeleyle başlamıştı. Haberimize başlamadan önce Zula Espor'un paylaştığı 4. Sezon tanıtım videosunu izleyelim.

 

Zula Süper Lig, 3 aylık bir aradan sonra sevenleriyle tekrar buluştu. Tamamen yeni bir şekilde hayranlarının karşısına çıkan Zula Süper Lig'de ilk hafta çok büyük mücadelelere şahit olduk. Zula Süper Lig,  Mod-Z’nin Bursa Espor’u ağırladığı maç ile başlamıştı.Hafta, ezeli rakipler Galatasaray ve 1907 Fenerbahçe arasındaki efsane kapışma ile kapanmıştı. Galatasaray ve Beşiktaş gösterdikleri performans sayesinde hafatayı iki galibiyet ile kapattı. Haftanın talihsizleri olan  ICE Warriors ve Oyun Hizmetleri ise haftayı puansız kapatan ekipler oldu.

Aslanların Gücü!

Zula Süper Lig'de Galatasaray'ın ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Takım kupalara doymak bilmiyor. Lige yaptığı iyi başlangıçla diğer takımlara gücünü tekrar hatırlatmış oldu. İlk maçında Gamers of Future ile karşılaşan takım,  Safranbolu ve Gaziantep Mülteci Kampı haritalarında gösterdikleri harika performansları sayesinde 3 puan almayı başardılar. Haftanın son maçında 1907 Fenerbahçe ile karşılaşan Galatasaray, ezeli rakibine ne kadar iyi olduğunu 3 puanı alarak hatırlatmış oldu. Böylelikle Galatasaray haftayı 6 puan ve ilk sırayla kapatmış oldu.

Kartalların Yeri Yüksekler!

Efsane kadrosuyla rakiplerini korkutan Beşiktaş, lige kendilerine yakışır şekilde başlangıç yaptılar. İlk mücadelelerini İstanbul Espor Kulübü ile yapan kartallar, her anı heyecanla geçen maç sonunda 3 puan alarak mücadelede kazanan taraf oldu. 2. maçlarında Oyun Hizmetleri ile karşılaşan Beşiktaş, gayet iyi bir performans sergileyerek 3 puanı aldı. Haftayı 6 puanla kapatan Beşiktaş, başta Galatasaray olmak üzere tüm takımlara ''Şampiyonlukta biz de varız'' mesajını açıkça vermiş oldu. Ayrıca hatırlatmakta fayda var, şuan Beşiktaş kadrosunda bulunan swooN, DrGoupo ve shnazn bir dönem Oyun Hizmetleri'nde görev yapmıştı.

Şimdi Gelelim Haftanın En iyi 5'ine !

Surprise keskin nişancı oyunuyla her zaman ön plana çkıyor. Ayrıca gün geçtikçe gösterdiği başarıya fazlasını ekliyor.

shnazn Beşiktaş ile ilk haftasında takımını çok iyi yerlere taşıyacağının sinyalini verdi. Her iki maçta da takımındaki gözde oyunculardan biri olarak öne çıktı.

Brave Mod-Z'nin aldığı puanlarda en büyük katkıyı sağladı. Sergilediği başarılı oyun ve oranları ile rakiplerine ne kadar iyi olduğunu gösterdi.

 Ressam takım arkadaşlarıyla gösterdiği başarılı çalışma sayesinde takımına puan kazandırdı. Hafta boyunca gösterdiği performans sayesinde listede yerini aldı.

Haftanın En İyisi: KeeVz

TESFED Zula Türkiye Kupası ve Zula Süper Lig 3. Sezon Finalleri’nde gösterdiği başarı ve performansı sayesinde en değerli oyuncu olmuştu. Bu sezona da yaptığı bomba girişle haftanın en iyi oyuncusu oldu. Bununla kalmayıp takımını 1. sıraya taşıdı. Tüm maçların yanı sıra ezeli rakip 1907 Fenerbahçe karşısında göstermiş olduğu olağanüstü performans ile bu sezon da rakiplerine rahat nefes aldırmayacağını göstermiş oldu.

Sonuçlar